USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun (İzmit Körfez Geçişi ve Bağlantı yolları dahil) Gemlik Serbest Bölge Kavşağı-Çağlayan Kavşağı 6-8.km.leri arasında bakım-onarım çalışması nedeniyle İstanbul istikametinde sağ şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanmaktadır.
2Anadolu Otoyolunun Kaynaşlı Kavşağı-Abant Kavşağı Kesimi arasında (Bolu Dağı Tüneli Geçişi) tünel portal yapısı ve viyadüklerde genleşme derzi yenilemesi çalışmaları nedeniyle Ankara istikametinde otoyol trafiğe kapatılarak ulaşım Kaynaşlı Kavşağından D-100 Devlet yoluna aktarılmış olup, sürücüler tekrar Abant Kavşağından otoyola katılım sağlayabilmektedir.
3Avrupa Otoyolu Edirne İstikameti Üstyapı Onarım ve Yenileme Çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten gidiş-geliş olarak sağlanacaktır.
4TAG Otoyolunun 12-17.km.leri arasında (Osmaniye Kavşağı ile Düziçi Kavşağı) üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle 27.09.2023-27.10.2023 tarihleri arasında yol trafiğe kapatılarak, ulaşım Gaziantep istikametinde iki yönlü ve kontrollü şekilde sağlanacaktır.
5Turgutlu-Salihli yolunun 1-2.km.sinde Turgutlu Köprülü Kavşağının Salihli istikametinde köprü genleşme derz onarımı çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılmıştır. Ulaşım yan yoldan sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
6Kandıra-Kocaeli yolunun Pirceler-Çubuklu Köyleri arasında Üstyapı yenileme çalışmaları sebebiyle ulaşım tek yönden gidiş geliş olarak sağlanacaktır.
7Akseki-Manavgat yolunun 22-25.km.leri arasında patlatmalı kazı çalışması nedeniyle 30.09.2023 tarihinde 11:00-16:00 saatleri arasında yol aralıklarla trafiğe kapatılacak ulaşım Cevizli-Derebucak güzergahından sağlanacaktır.
8Pınarbaşı-Göksün yolunun 26-40.km.leri arasında asfalt sathi kaplama çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Piraziz-Bulancak-Giresun yolunun 23.km.sinde yapılmakta olan ışıklı uyarı sistemi montaj çalışması nedeniyle bölünmüş yolun her iki yönünde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Seben Ayrımı-Nallıhan-Beypazarı yolunun 33-37.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle yolun her iki yönü trafiğe kapatılarak ulaşım servis yolundan iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
ANKET TÜMÜ
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Eski Günler
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu